Корзина
13 отзывов
+380688651603
+380688651603
+380637185003
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Зелена, 145/2, офіс 3
Отопительное оборудование от компании Тепломагия

Тепловентилятор TREVENT AGRO ABS-35

Тепловентилятор TREVENT AGRO ABS-35
влево
  • Тепловентилятор TREVENT AGRO ABS-35, фото 2
  • Тепловентилятор TREVENT AGRO ABS-35, фото 3
вправо
  • В наличии

19 420,50 грн.

Тепловентилятор TREVENT AGRO ABS-35
Тепловентилятор TREVENT AGRO ABS-35В наличии
19 420,50 грн.
Купить
+380688651603
Viber
  • +380637185003
  • +380508410203
Купить
+380688651603
Viber
  • +380637185003
  • +380508410203
  • График работы
  • Адрес и контакты

Тепловентилятори TREVENT серії AGRO ABS-35 використовуються для опалення об'єктів агропримслової галузі, а також харчової, хімічної, древообробної та інших галузей, в котрих приміщення з агресивним півітряним середовищем та/або високою запиленістю приміщень. Корпус тепловентиляторів виготовлений з харчової нержавіючої сталі марки AISI 304 та АБС-пластику, розроблений для зручного обслуговування та очищення під час користування. Трирядний теплообмінник захищений від агресивного середовища та дає максимальну теплову потужність, не втрачаючи здатності очищення. Тепловентилятори даної серії вже успішно застосовуються на підприємствах агросектору.

Декілька відео з об'єктів, які опалюються тепловентилятори TREVENT AGRO:

         

                                                         

ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВОДЯНОГО ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОРА

TREVENT AGRO ABS-20/30/35/40/50

КОМПАНІЯ ТРЕВЕНТ УКРАЇНА Є ВИРОБНИКОМ ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОРІВ TREVENT.

• Ця інструкція є невід'ємною частиною тепловентилятора і разом з ним повинна бути передана користувачу.
•  Для  забезпечення  правильного  під'єднання  та  використання  тепловентилятора необхідно уважно ознайомитись з цією інструкцією перед початком монтажу.
•  Рекомендуємо  зберігати  дану  інструкцію  у  надійному  місці  для  можливості звернення до неї у процесі експлуатації.
• Особливу увагу звертаємо на дотримання заходів безпеки при монтажі та експлуатації даного тепловентилятора.
• Тепловентилятори  можуть  встановлюватись  та  експлуатуватись  виключно  в умовах, для яких вони призначені. Будь-яке інше використання, невідповідне даній інструкції,  може  призвести  до  наслідків  у  вигляді  пошкодження  майна,  травм  або загибелі персоналу. Варто прикласти усіх зусиль для виключення можливості неправильної експлуатації тепловентилятора.
• Потрібно обмежити доступ до тепловентилятора неуповноважених осіб, а також провести навчання обслуговуючого персоналу.
• Виробник не несе відповідальності за шкоду, викликану діями осіб, не ознайомлених з даною інструкцією.
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в дану інструкцію без попердження.

• Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію і конструкцію тепловентиляторів, що не впливають на їх функціонування та базові технічні параметри.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Перед проведенням будь-яких робіт, пов'язаних з обслуговуванням тепловентилятора, ознайомтесь з даними матеріалами по безпеці.

Тепловентилятор  повинен  монтуватись  та  підключатись  до інженерних мереж лише кваліфікованим персоналом з наявними відповідними дозволами та допусками.

Під час монтажу, запуску, ремонту та обслуговування тепловентилятора дотримуйтесь усіх правил та норм безпеки.

Встановлюйте тепловентилятор на міцній основі, здатній витримати вагу тепловентилятора.

Електрична  мережа,  від  якої  живиться  тепловентилятор  та автоматика, повинна бути захищена від короткого замикання.

Електрична  мережа,  від  якої  живиться  тепловентилятор  та автоматика, повинна бути додатково захищена від зникнення фаз.

Перед  підключенням  джерела  живлення  перевірте  параметри електромережі на відповідність параметрам, для яких розрахова-ний тепловентилятор.

Перевірте  наявність  заземлення.  Не  допускайте  використання тепловентилятора без заземлення, це може призвести до пошко-дження майна, травм або загибелі персоналу.

Не  допускається  використання  тепловентилятора  з  повністю закритими жалюзі.

Не допускається попадання усередину тепловентилятора сторонніх предметів та рідин.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 Тепловентилятори TREVENT AGRO ABS є елементом водяних систем опалення. Призначені для нагрівання повітря і рівномірного його розподілу в приміщеннях. Принцип дії заснований на роботі осьового вентилятора, який нагнітає і пропускає повітря через мідно-алюмінієвий теплообмінник, в якому протікає теплоносій. Нагріте таким чином повітря спрямовується в робочу зону приміщення за допомогою направляючих жалюзі. Тепловентилятори серії AGRO ABS призначені для експлуатації в приміщеннях з хімічно агресивними домішками в повітрі, а тепловенитилятори AGRO ABS-30 та AGRO ABS-40 додатково розраховані на використання в приміщеннях з підвищеною запиленістю. Конструкторські рішення, використані в даній серії, в значній мірі підвищують безпеку експлуатації і збільшують термін служби тепловентилятора. Завдяки застосуванню корпусу з AБС-пластику, жалюзі з нержавіючої сталі та додаткового покриття теплообмінника серія TREVENT ABS при дотриманні вимог даної інструкції може експлуатуватися без втрати характеристик на протязі тривалого часу.

ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ

   Зберігання та транспортування тепловентилятора повинно бути тільки в заводському упакуванні!
   Обладнання може транспортуватися будь-яким видом транспорту, що забезпечує його зберігання і виключає механічні пошкодження, згідно з правилами перевезення вантажів, що діють на транспорті даного виду.
   Перед розпакуванням тепловентилятора слід перевірити, чи присутні будь-які сліди пошкодження упаковки. Рекомендується перевірити чи не був пошкоджений під час транспортування  корпус  тепловентилятора.  У  разі  виявлення  пошкодження  слід виставити претензію до компанії-перевізника.
   Тепловентилятор слід зберігати в приміщенні, в якому: відносна вологість повітря не  перевищує  85%,  відсутня  конденсація  вологи,  температура  навколишнього повітря від -30 до + 40 °С.
   Консервація обладнання допускається лише у разі повного зливу теплоносія.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ

   Монтаж тепловентилятора допускається тільки відповідним кваліфікованим персоналом, який має відповідний дозвіл та допуски до монтажних робіт.
   Тепловентилятор повинен експлуатуватися при температурі теплоносія до 110 ° C.
   Обладнання з рівнем захисту IP-54 повинно експлуатуватися в умовах, які виключають пряме попадання води під тиском на вентилятор. Устаткування можна піддавати прямому впливу ультрафіолетових променів.
   При довготривалому невикористанні, тепловентилятори необхідно відключити від джерела живлення.
   Необхідно обмежити доступ до тепловентилятора неуповноважених осіб, а також провести навчання обслуговуючого персоналу.
   Теплообмінник необхідно регулярно чистити від пилу та нальоту. Теплообмінник необхідно чистити перед  кожним опалювальним сезоном. Чистка повинна проводитися  струменем  стисненого  повітря  або  води.  При  очистці  необхідно  утримувати правильний  кут  струменю,  щоб  не  деформувати  ламелі  теплообмінника.  У  разі зминання ламелей їх слід вирівняти спеціальним інструментом.
   Теплообмінник не оснащений захистом від заморожування. Існує можливість руйнування теплообмінника при зниженні температури в приміщенні нижче 0 °C з одночасним зниженням температури теплоносія.
   Не використовувати водяні тепловентилятори в місцях з легкозаймистими парами, газами або з надмірною концентрацією пилу.

ДОДАТКОВІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

   Не допускається теплоносій з домішками речовин, що викликають корозію міді.
   Під час роботи тепловентилятора, при температурах нижче 0 °C повинні бути вжиті заходи щодо захисту водяного теплообмінника тепловентилятора від замерзання.
   Для  запобігання  замерзанню  теплообмінника  тепловентилятора  при  припиненні циркуляції теплоносія, під час опалювального сезону, при температурах навколишнього повітря нижче 0 °C, необхідно злити теплоносій з теплообмінника і продути теплообмінник повітрям під тиском.

ВОДЯНІ ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОРИ
ABS-20/30/35/40/50 СКЛАДАЮТЬСЯ З ДЕКІЛЬКОХ БАЗОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ

ВОДЯНІ ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОРИ TREVENT AGRO ABS-20/30/35/40/50 СКЛАДАЮТЬСЯ З ТАКИХ ЕЛЕМЕНТІВ

ДИФУЗОР  виготовлений  з  АБС-пластику.  Аеродинамічно розрахований  на  оптимальний  розподіл  повітря  по  всьому теплообміннику.

ВЕНТИЛЯТОР  розташований  в  спеціальному  дифузорі  в задній частині тепловентилятора, завдяки чому потік повітря рівномірно  розподіляється  по  всій  поверхні  теплообмінника, забезпечуючи  найбільш  ефективне  його  використання.  Це рішення  зменшує  рівень  шуму,  який  створює  повітря,  що проходить  через  теплообмінник.  Вентилятор  оснащений спеціальною дрібною забірною решіткою, яка захищає тепловентилятор  від  потрапляння  в  нього  сторонніх  предметів  і запобігає  можливому  травмуванню  персоналу  лопатями вентилятора. Рівень захисту вентилятора IP 54 (EN 60529) або IP 66 клас ізоляції F.

ТЕПЛООБМІННИК складається з мідних трубок і напресо-ваних  на  них  алюмінієвих  ламелей.  Він  оснащений  мідними патрубками  з  різьбовим  з’єднанням  (зовнішня  різьба  3/4"). Мідно-алюмінієвий теплообмінник відрізняється високим ККД, не  схильний  до  корозії  при  використанні  підготовленого теплоносія  без  речовин  і  домішок,  що  викликають  корозію міді.  Максимальні  параметри  подачі  теплоносія  до  110°С/1,6 МПа. Тепловентилятор TREVENT оснащений теплообмінником з епоксидним покриттям, зі збільшеною товщиною ламелей і міжламельною  відстанню  для  легкої  очистки,  що  особливо важливо для аграрних підприємств.

НАПРАВЛЯЮЧІ ЖАЛЮЗІ з індивідуальним регулюванням забезпечують напрям струменю теплого повітря. Направ-ляючі жалюзі мають аеродинамічний профіль, який дозволяє отримати низький коефіцієнт опору повітряному потоку і, як наслідок, максимальну дальність струменю теплого повітря.

ОСНОВНІ ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ TREVENT AGRO ABS-20/30/35/40/50

 

МОЖЛИВІ СПОСОБИ МОНТАЖУ TREVENT AGRO ABS-20/30/35/40/50

  УВАГА! За умови монтажу консолі до стіни або стелі слід використовувати елементи кріплення, відповідно їхній несучій здатності.
  УВАГА! Недотримання при монтажі мінімальної відстані (0.25 м) від стін або стелі призведе до неправильної роботи тепловентилятора, що може вплинути на термін служби обладнання.

МОНТАЖ TREVENT AGRO ABS-20/30/35/40/50

РЕКОМЕНДОВАНА ВІДСТАНЬ ВІД СТІН ТА СТЕЛІ TREVENT AGRO ABS-20/30/35/40/50

УВАГА! Недотримання при монтажі мінімальних відстаней від стін 0.5 м і відстаней 0.25 м від точки кріплення кронштейна до вентилятора  призведе  до  неправильної  роботи обладнання,  що  може  вплинути  на  термін служби тепловентилятора.

УВАГА! При підключені теплоносія зверніть  увагу  на  те,  що  патрубки нагрівача  повинні  бути  нерухомі, для  цього  використовуйте  два ключа: один - для фіксації патрубка теплообмінника,  а  другий  -  для здійснення підключення до системи.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕПЛОНОСІЯ TREVENT AGRO ABS-20/30/35/40/50

  УВАГА! Тепловентилятори повинні встановлюватися в закритих системах опалення  з  примусовою  циркуляцією  при  максимальній  температурі теплоносія до 110 °С і максимальним тиском в системі опалення до 1.6 МПа.
    УВАГА!    В  гідравлічній  системі  рекомендуємо  застосування  фільтрів. Перед  підключенням  трубопроводів  до  обладнання  рекомендуємо очистити систему, спускаючи кілька літрів води.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО МАГІСТРАЛЬНОГО ТРУБОПРОВОДУ ОПАЛЕННЯ TREVENT AGRO ABS-20/30/35/40/50

1.  Монтаж  тепловентилятора  необхідно  здійснювати  відповідно  до  мінімальних відстаней від стін, стелі та підлоги.
2.  Тепловентилятор  повинен  бути  докомплектованим  відсікаючими  кранами  на подачі та звороті магістралі.
3.  При підключенні тепловентилятора до системи теплопостачання рекомендується встановити фільтр грубої очистки на подаючому трубопроводі.
4.  Необхідно передбачити не менше одного крана для зливу теплоносія в нижчій точці системи обв'язки тепловентилятора.
5.  Необхідно  передбачити  не  менше  одного  розповітрювача  в  найвищій  точці системи обв'язки тепловентилятора.
6.  Діаметр підвідних трубопроводів повинен бути підібраний відповідно до гідравлічного розрахунку системи теплопостачання.
7.  Труби від магістралі системи теплопостачання до тепловентилятора повинні бути прокладені з ухилом 3° в бік магістралі системи теплопостачання.
8.  Всі лотки з кабелями для підключення вентилятора і двоходового клапана повинні бути розміщені вище трубопроводів системи теплопостачання.
9.  Монтаж  тепловентилятора  повинна  виконувати  організація,  що  має  дозволи  і допуски для виконання відповідних робіт.

УВАГА! Січення труб з теплоносієм вибирається на етапі складання проекту з боку замовника. Виробник лише надає дані про гідравлічні характеристики виготовленого обладнання.

  CЕРВІСНІ РОБОТИ TREVENT AGRO ABS-20/30/35/40/50

Необхідно регулярно перевіряти рівень забруднен-ня  поверхні  теплообмінника.  Засмічення  ламелей теплообмінника  призводить  до  зменшення  тепло-вої потужності тепловентилятора, а також негативно  впливає  на  роботу  вентилятора,  створюючи додатковий аеродинамічний опір та спричинюючи перегрів.   

ОЧИЩЕННЯ ТЕПЛООБМІННИКА TREVENT AGRO ABS-20/30/35/40/50 ПОВИННО ПРОХОДИТИ В ТАКІЙ ПОСЛІДОВНОСТІ:
1. На час обслуговування необхідно відключити тепловентилятор від електроживлення.
2. Під час очищення необхідно стежити за цілісністю алюмінієвих ламелей.
3. Забороняється  застосовувати  для  очищення  інструменти,  здатні  пошкодити поверхню теплообмінника.
4. Рекомендується очищати струменем стисненого повітря або води.
5. Очищення має відбуватися рухом уздовж ламелей перпендикулярним до поверхні теплообмінника струменем.
6. Тиск струменя слід підбирати експериментальним шляхом, починаючи з найменшого, таким чином, щоб домогтися повного очищення теплообмінної поверхні.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ TREVENT AGRO ABS-20/30/35/40/50

ПАРАМЕТРИ ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОРА TREVENT AGRO ABS-20

Т1 -  температура води на вході в тепловентилятор

Т2 - температура води на виході з тепловентилятора

Т1п – температура повітря на вході в тепловентилятор

Т2п – температура повітря на виході з тепловентилятора

Р – теплова потужність тепловентилятора

Δ  –  падіння тиску води в теплообміннику

Qп – розхід повітря тепловентилятора

Qв – розхід води тепловентилятора   

ПАРАМЕТРИ ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОРА TREVENT AGRO ABS-30

Т1 -  температура води на вході в тепловентилятор

Т2 - температура води на виході з тепловентилятора

Т1п – температура повітря на вході в тепловентилятор

Т2п – температура повітря на виході з тепловентилятора

Р – теплова потужність тепловентилятора

Δ  –  падіння тиску води в теплообміннику

Qп – розхід повітря тепловентилятора

Qв – розхід води тепловентилятора   

ПАРАМЕТРИ ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОРА TREVENT AGRO ABS-40

Т1 -  температура води на вході в тепловентилятор

Т2 - температура води на виході з тепловентилятора

Т1п – температура повітря на вході в тепловентилятор

Т2п – температура повітря на виході з тепловентилятора

Р – теплова потужність тепловентилятора

Δ  –  падіння тиску води в теплообміннику

Qп – розхід повітря тепловентилятора

Qв – розхід води тепловентилятора   

ПАРАМЕТРИ ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОРА TREVENT AGRO ABS-50

Т1 -  температура води на вході в тепловентилятор

Т2 - температура води на виході з тепловентилятора

Т1п – температура повітря на вході в тепловентилятор

Т2п – температура повітря на виході з тепловентилятора

Р – теплова потужність тепловентилятора

Δ  –  падіння тиску води в теплообміннику

Qп – розхід повітря тепловентилятора

Qв – розхід води тепловентилятора   

АВТОМАТИКА

   Регулятор частоти обертів TREVENT 3,0/5,0/7,0 А призначений для керування частотою обертів в діапазоні 5 швидкостей, що забезпечує оптимальну роботу тепловен-тилятора та комфортну температуру в приміщенні.

ТАБЛИЦІ РОЗРАХУНКУ СІЧЕННЯ ПРОВОДІВ

УМОВИ ГАРАНТІЇ

    Виробник TREVENT забезпечує на тепловентилятори 2 роки гарантії.
   Умови гарантії вступають в силу з моменту придбання товару (дата виставлення документа, що підтверджує покупку устаткування), але не пізніше 24 місяців від дати видачі зі складу виробника.
   Несправності, виявлені протягом гарантійного терміну, будуть безкоштовно усунуті протягом 14 робочих днів. Сервіс обладнання проводиться монтажною фірмою відповідно  до  умов,  що  містяться  в  гарантійному  талоні.  Запчастини  постачає виробник TREVENT протягом гарантійного терміну.
   Гарантія не поширюється на зниження якості обладнання викликаного нормальним процесом зносу а також в наступних випадках:
  а) механічні пошкодження обладнання та його дефекти, спричинені неправильним зберіганням або транспортуванням;
   б) пошкодження та дефекти викликані:
-  невідповідним до цій інструкції сервісом;
-  експлуатацією обладнання в неналежних умовах;
-  ремонтом  або  зміною  конструкції  обладнання,  виконаним  користувачем  або уповноваженою особою;
-  підключенням додаткового обладнання, не рекомендованого виробником;
-  неправильною напругою електромережі;
   с) елементи обладнання, схильні до зносу, в тому числі зміна кольору корпусу і матеріалів.
   Будь-які зміни до положень Умов Гарантії, сліди змін або спроби змін конструкції обладнання поза сервісом виробника, а також необережне використання, виявлене під час сервісу, тягне за собою анулювання гарантії.
   Умовою виконання сервісу є висланий на адресу виробника підписаний гарантійний  талон,  підтвердження  покупки  обладнання  (ксерокопія  рахунку-фактури),  а також правильно заповнений рекламаційний бланк.
   У разі недотримання будь-якого з умов, дана гарантія анулюється.
   Виробник TREVENT залишає за собою право вносити зміни в технічну документацію без повідомлення.

                                                                                                         

 

 

 

 

 

Характеристики
Основные
Страна производительУкраина
Производитель  TREVENT
Производительность3400 куб.м/год
Тепловая мощность21 кВт
Максимальная температура теплоносителя110 град.
Максимальное рабочее давление16 бар
Напряжение питания220 В
Частота тока  50 Гц
Уровень шума59 дБ
Степень защиты IP54
Вес16 кг
Гарантийный срок  24 міс
Габаритные размеры
Ширина430 мм
Длина640 мм
Высота595 мм
Информация для заказа
  • Цена: 19 420,50 грн.