Корзина
13 отзывов
+380688651603
+380688651603
+380637185003
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Грунтова, 1А
Отопительное оборудование от компании Тепломагия

Повітряний котел на відпрацьованому маслі Airmax F

Повітряний котел на відпрацьованому маслі Airmax F

Для теплогенератора на відпрацьованому маслі Airmax F джерелом палива для нагріву повітря служать відпрацьовані масла. Повітряний котел на відпрацьованому маслі Airmax F здебільшого використовується на об’єктах логістичної сфери, офіси автопарків, господарські споруди залізниці, СТО, автомийки або для фізичних осіб з доступом до джерел відпрацьованого масла (тих же підприємств, вказаних вище). Пальник в повітряному котлі на відпрацьованому маслі Airmax F для відпрацьованого масла виготовляється в Польщі та має високий рейтинг серед європейських палників та всі Європейські сертифікати. Камера згорання повітряного теплогенератора виконана з нержавіючої сталі так само як і в моделі теплогенератора Airmax D на відпрацьованому маслі.

Особливості повітряного котла Airmax F

 •     швидкий нагрів приміщень;
 •     відсутність запаху масла
 •     високоефективна робота;
 •     довговічність конструкції;
 •     невибагливість у використанні;
 •     легкість в обслуговуванні;
 •     низькі експлуатаційні витрати;
 •     низька вартість теплогенератора;
 •     низька вартість монтажу;
 •     швидкий монтаж;
 •     пальник на відпрацьованих маслах;
 •     нержавіюча сталь 4 мм (316L).

В відео показана робота котла на відпрацьованому маслі Airmax F на прикладі станції технічного обслуговування для сількогосподарської техніки:

В таблиці подані технічні характеристики котлів на відпрацьованому маслі Airmax F:

Характеристика

Од. вим.

Потужність котла

30 кВт

60 кВт

90 кВт

Габаритні розміри

B

[мм]

550

700

800

H

[мм]

1400

1550

1760

L1

[мм]

920

1150

1280

D

[мм]

160

250

250

Розмір камери згорання

висота

[мм]

590

620

700

ширина

[мм]

400

480

560

глибина

[мм]

500

660

750

Основне паливо

Відпрацьовані масла

Потужність*

[кВт]

30

60

90

ККД

[%]

94

Матеріал виготовлення камери згорання

Нержавіюча сталь AISI 316 L; 4 мм

Потік повітря

[м³/год]

4200

5000

6800

Потужність вентилятора

[kW]

0,38

0,54

0,75

Статичний тиск вентилятора

[Pa]

120

Розхід відпрацьованого масла

[л/год]

3

6

9

Напруга

[V]

13

20

30

Повітроводи

[мм]

2х180

3х250

3х300

Автоматизація

Автоматика котла Airmax

Додатково в комплекті

·         пальник на відпрацьовані масла Q-Elektronik

·         комплект для очищення котла

·         комплект димососу

Гарантія

·         2 роки на конструкцію котла

·         1 рік на автоматику та вентилятор

Схема-пояснення габаритів котлів на відпрацьованому маслі Airmax F, поданих у таблиці:

Теплогенератор на відпрацьованому маслі Airmax F: Технологія.

Пальник на відпрацьованих маслах для повітряного котла Airmax F Q-Elektronik


Пальник на відпрацьованих маслах – основна частина для спалення відпрацьованого масла. Масло самопливом подається у форсунку, розпилюється і змішується з повітрям, збагачуючись киснем, як головним учасником реакції горіння. На виході з пальника суміш відпрацьованого масла та кисню підпалюють.  Після цього утворюється стабільне полум’я. Пальник на відпрацьованих маслах також застосовується для переобладнання твердопаливного котла піж відпрацьовані масла. Пальник на відпрацьованих маслах простий як в застосуванні, в також в обслуговувані. Він не потребує обов’язкового підключення компресора чи якісного очищення відпрацьованого масла, а також попереднього підігріву відпрацьованого масла перед його подачею в чашу пальника. Пальник на відпрацьованому маслі Q-Elektronik досить таки універсальне обладнання, тому що може спалювати різні масла: гідравлічні, моторні та мазути. Конструкція пальника на відпрацьованих маслах Q-Elektronik безпечна та має високий коефіцієнт корисної дії (ККД), який становить 95%. В пальнику відпрацьованих маслах Q-Elektronik горіння відбувається горіння, яке майже не відкладає залишку продуктів згорання. Згорання відбувається без диму та різних зайвих запахів, як то багато хто уявляє при прийнятті рішення про вибір типу котла. На дні чаші пальника Q-Elektronik взнаходяться спеціальні форсунки для повітря. Вони розміщенні під певними кутами так, що створювати завихрення парів масла. Така технологія турбулентних потоків призводить до надзвичйно повного згорання відпрацьованих масел.

 

 

Які дані допоможуть спеціалістам точно підібрати котел Максус під умови приміщення:


1. Розрахунок потужності та вибір типу котла необхідно проводити лише після перевірки всіх умов щодо можливості правильного встановлення та забезпечення правильної експлуатації котла, а саме:
 - можливість в людському ресурсі для виділенні часу на обслуговування котла на весь період експлуатації котла, як основу вибору типу котла по критерію тривалості горіння, а також відповідно до типу палива та рівня автоматизації процесів подачі палива;
- наявність відповідного до вимог місця або приміщення для встановлення котла. Такі вимоги містяться в державних документах та інструкції по експлуатації конкретного котла. До цих вимог необхідно ставитися з особливою увагою, тому що дотромання таких вимог спрямовано з огладу на безпеку для життя людей. А також це може спричинити передчасний вихід з ладу поокремих частин котла, наприклад, теплообмінника, системи управління,  вентиляторів, камери згоряння  тощо;
 - стабільні параметри напруги в електричній мережі. Рекомендується встановити стабілізатор або безперебійне джерело живлення.
2. Щодо розрахунку також необхідно знати наступні дані про приміщення:
   - об’єм опалювальної площі в кубометрах;
    - фігуру приміщення (особливо стосується опалення приміщення повітрогрійними котлами)
   -  опір та/або матеріал (з вказанням товщини) теплопередачі стелі, підлоги, стін, вікон та дверей (огороджувальних конструкцій). Якщо у Вас є документи (енергетичний паспорт або результат тепловізійного дослідження), то це суттєво може скоротити розрахунок. Також слід врахувати рівень стін, стелі та підлог, що може суттєво вплинути на рівень втрат тепла.
   - додатково для вибору котла можуть бути наступні дані:
    а) розташування в будинку приміщень, що опалюються тобто сусіди - суміжні опалювальні приміщення зменшать кількість необхідного тепла;
    б) географічний район розташування: для кожного регіону є своя температурна сезонна карта, що впливає на розрахунок потужності котла, щоб перекрив ймовірні найхолодніші температури регіону;
    в) рельєф ближчої місцевості. Наприклад, будинок може бути розташованим на південній стороні чи північній стороні гірського хребта, на висоті чи в рельєфних заглибленнях – різниця середніх температур може бути великою.
    г) особливості розташування з огляду на зняття тепла вітряним обдувом. Будинок може знаходитися на протязі або в затишку); більшістю вікон повернений у вітряну сторону будинку чи в сторону бідьш захищену деревами, іншими будівлями, високою огорожею, пагорбами тощо).
   - з міркувань безпеки життя необхідно знати тягу димоходу (необхідно її періодично перевіряти) та вказати  розміри чи перетин димоходу.

Детальніші консультації щодо твердопаливних котлів Максус ЕЙР Ви можете отримати по телефону
 +380688651603Viber
 +380637185003
 +380508410203
 +380322471203